Kickboxing

Kickboxingus kasutatakse kõiki paremaid inglise poksi, jaapani karate, korea taekwondo, tai-poksi ja hiina wu-shu võtteid. Võitluskogemus päris võistlustel, poksiringis. Esialgu põhjalik tehnika õppimine - siis, soovi korral, võistlustele oma kogemusi proovima! Ainult võistlustel saad õppida pätile päriselt vastu hakkama. Esialgu kerge kontakt, pärast ka täiskontakt. Elu näitab, et seal, kus jääb võitluses kätest väheks, aitavad jalad.
Sparringutel ja võistlustel täielikud kaitsevahendid.

Kick-boxing peetakse ühes efektiivsemaks võitluskunstiks. Eriti ligi tõmbavaks teeb lihtne ja efektiivne tehnika ja reaalne võimalus kasutada kick-boxingu tehnikat enesekaitseks. Lihtsad elemendid ja keerulise idamaise filosoofia puudumine teeb kick-boxingu populaarseks. Tänu kaitse vahenditele (pea kaitse, kindad, jalakaitsmed jne) ja reeglite täitmisele võistlustel praktiliselt puuduvad traumad, mis annab eelised kick-boxingu teiste võitluskunstide eest. Võistluste universaalsus võimaldab osa võtta sportlastel erinevatega ettevalmistusega ning eri vanuses ja kaaludes.

TULE KICKBOXI TRENNI!

SK Klan on EKBL (Eesti Kick-Boxingu Liit) ja EMF (Estonian Muaythai Federation) esindaja Tartus. Treenerid omavad kõrge kehakultuuri haridust ja kvalifikatsiooni tunnistust. Spordi klubi esindajad osalevad võistlustel nii Eestis kui ka välismaal